Folie do zmiany koloru samochodu składają się z wysokiej jakości materiałów PCV, przeznaczonych do umieszczania na każdego rodzaju powierzchni niezależnie od ich kształtu. Folie dodatkowo są całkowicie usuwalne bez pozostawiania śladów jej aplikacji. Szeroki asortyment folii pozwala na wybór w wielu wariantach strukturalnych i kolorystycznych, możliwe jest również tworzenie niestandardowych kolorów oraz wzorów, stosując techniki cyfrowego zadruku.

  • minimalna ilość połączeń materiału
  • całkowita zmiana koloru karoserii jest odwracalna
  • usunięcie folii nie pozostawia żądnych śladów (nasi pracownicy NIGDY nie tną folii na karoserii)
  • pielęgnacja pojazdu jest identyczna jak w przypadku powierzchni lakierowanych
  • możliwość indywidualnego zadruku
  • skuteczne zabezpieczenie powłoki lakierniczej

BasicWrap – jak wygląda?

Jeśli to tylko możliwe demontujemy klamki, lusterka i listwy – tylko tak możemy zapewnić, że wrapping jest perfekcyjny. Standardowo oklejane są zewnętrzne lakierowane elementy nadwozia z lekkim zawinięciem folii na krawędziach. To zupełnie wystarczające, jeśli jest to oklejanie reklamowe, lub pojazd posiada ciemną fabryczną barwę nadwozia (optymalnie czarna).

FullWrap

Jeśli oryginalny kolor nadwozia znacznie różni się od wybranego koloru folii można zdecydować się na oklejenie również wewnętrznych elementów – na przykład wewnętrznych wnęk drzwi. W zależności od modelu konieczny będzie wówczas demontaż uszczelek, zawiasów, a często również całkowicie drzwi. Te czynności znacznie zwiększają czas i nakład pracy, jednak efekt jest bardzo imponujący.

Pytania, wyceny - napisz

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.