Dbanie o czystość swojego auta to wieloetapowy proces, który zrobimy za Ciebie w naszym Studio Majcher-Team. Ta z pozoru prosta czynność nie zawsze jest efektywna i bezpieczna dla powłoki lakierniczej. Dbałość naszej pracy o każdy etap pozwoli uniknąć plam po twardej wodzie i kolistych rys. Jako Studio posiadamy odpowiedni schemat mycia Twojego samochodu.

1 etap - Pre Wash

Podczas etapu pre wash za pomocną myjki ciśnieniowej i piany aktywnej usuwamy brud z auta oraz rozpuszczamy zaschnięte zanieczyszczenia takie jak np. błoto.

Po aplikacji piany aktywnej pozwalamy by mogła ona zadziałać i czekamy od 3 do 7 minut. Dzięki temu twardy brud zostanie rozpuszczony, co pozwoli uniknąć zarysowań podczas kolejnych etapów mycia. Co ważne NIGDY nie dopuszczamy do całkowitego wyschnięcia piany. Po jej aplikacji i chwili na jej aktywacje – dokładnie spłukujemy samochód.

2 etap - mycie kół

Felgi zostają spryskane specjalnym preparatem a zawarta w nim substancja aktywna deironizera rozpuszcza nalot metaliczny na powierzchni felg powodując zabarwienie jej się na krwiście czerwony kolor.

3 etap - mycie właściwe

Mycie właściwe to etap w którym ręcznie za pomocą rękawicy z mikrofibry lub wełny, myjemy całość samochodu. Stosujemy się również do żelaznej zasady „mycia na dwa wiadra” to sprawdzony sposób, który polega na używaniu dwóch wiader. W pierwszym jest szampon, a w drugim woda do płukania rękawicy. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu praktycznie do minimum ograniczamy ryzyko zarysowania samochodu. Po wykonanej pracy – samochód jest spłukiwany obfitą ilością miękkiej wody.

4 etap - osuszanie

Etap osuszania to ostatni etap mycia samochodu w którym wykorzystujemy duże ręczniki z mikrofibry tzw. Fluffy. Ręczniki rozkładamy na wycierane elementy i pozwalamy aby fibra sama wchłonęła wodę, następnie pociągamy ją do siebie. Ten zabieg choć czasochłonny po raz kolejny minimalizuje ryzyko nawet najmniejszego zarysowania karoserii. Na koniec osobnym ręcznikiem wycieramy wnęki drzwi, progi oraz wnękę wlewu paliwa. 

* wszystkie pola są wymagane

Administratorem danych osobowych jest Majcher Team Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.